Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ze života Malfoyů: Před Vánoci

ze-zivota-malfoyu---pred-vanoci.jpg

 

Popis: Lucius Malfoy a Alana Winterová, jeho bývalá schovanka, mají přátelský a harmonický vztah. Co chvíle, kdy mezi nimi vzniknou jisté city. Zbývá odpověď na jedinou otázku: Co se stalo na Malfoy Manor před Vánoci?

Žánr: romantika, psychologické, trocha humoru

Hlavní postavy: Alana Winterová (AUTP), Lucius Malfoy, Draco Malfoy, Kingsley Pastorek

Beta: larkinh

Poznámka autorky: Krátké intermezzo mezi druhou a třetí části Ze života Malfoyů. Rozvíjí jistou situaci, o které se mluví v třetí části Ze života Malfoyů. První kapitola je psána ve třetí osobě, druhá kapitola již tradičně v první osobě z pohledu Alany.

Varování: Povídka výrazně oddechová, zmíněn slash i het, tu a tam nějaká ta nadávka, AU (Draco má něco jako nevlastní sestru), výrazné prolínání mudlovského a kouzelnického světa, charaktery OOC, ignorování mnoha událostí z knih a vůbec všeho, co se mi do povídky nehodilo:) 

Stav: Dokončená (2 kapitoly)

 

Před Vánoci

První kapitola

Druhá kapitola

 

Příspěvky

Ze života Malfoyů: Před Vánoci II

16. 1. 2015

Druhá kapitolka malé vánoční mezihry v životě Malfoyů. V hlavní roli Alana, Lucius a trocha (víc) alkoholu:) Komentáře potěší.

 

Ze života Malfoyů: Před Vánoci I

9. 1. 2015

Vzpomíná si ještě někdo na povídku Ze života Malfoyů? Pokud ano, tak tady máte pokračování. Chtěla jsem ho tematicky přidat před Vánoci, ale vinou komplikací s beta-readem, ji přidávám pozdě a ještě neobetovanou. Snad si ji užijete i tak. Komentáře jsou vítány:)